Gaston о CRMSTROY

Gaston

Придя на рынок Украины, мы учли все пожелания наших клиентов. И сегодня предлагаем Вам не просто купить высококачественную климатическую технику отечественных и зарубежных производителей, а решаем проблемы тепла, комфорта и благополучия в каждом доме, квартире, офисе.


Анатолий Дрокин
  • 2019-09-23
  • Директор компании
Почали працювати з хлопцями, базова система виглядає гідно, широкий функціонал, але під наші вимоги допрацьовуватимемо. Відгук з Facebook

Мы за реальные отзывы!

Уважаемые пользователи нашей системы CRM! Мы очень ценим и бесконечно уважаем Ваше доверие, поэтому все отзывы, которые Вы можете найти на данной странице, являются исключительно правдоподобными. Их оставляют с помощью плагина Facebook такие же клиенты, как и Вы, которые воспользовались нашими услугами и внедрили в свое производство сервис «CRMSTROY».

Чому варто написати відгук?

Для нас дуже важлива Ваша думка про наш продукт. Ваші відгуки стануть цінним джерелом інформації для інших користувачів, для наших партнерів, вони допоможуть нам, як творцям CRM-системи зробити наш продукт ще кращим. Якщо у Вас або Ваших співробітників є що повідомити щодо роботи «CRMSTROY», будь ласка, витратите всього кілька хвилин часу і напишіть свій відгук. Для того, щоб унеможливити несправжні коментарі, ми використовуємо фільтр. Схвалюються відгуки лише тих користувачів, які є нашими клієнтами та придбали CRM-систему «CRMSTROY». Всі відгуки, що пройшли модерацію, доступні для подальшого обговорення на сторінці клієнта.