Artex о CRMSTROY

Artex
В нашем магазине представлены материалы для наращивания и дизайна ногтей. Любой товар можно приобрести по розничным и оптовым ценам. Весь представленный товар так же можно купить в нашем интернет-магазине

Светлана Захарова
  • 2018-05-18
  • Маркетинг
Замовляли у цій компанії розробку інтернет-магазину, сподобалося відношення персоналу та підхід до роботи. Виконали якісно, були моменти звичайно, але виправили дуже швидко. Дякую, будемо звертатися ще!

Мы за реальные отзывы!

Уважаемые пользователи нашей системы CRM! Мы очень ценим и бесконечно уважаем Ваше доверие, поэтому все отзывы, которые Вы можете найти на данной странице, являются исключительно правдоподобными. Их оставляют с помощью плагина Facebook такие же клиенты, как и Вы, которые воспользовались нашими услугами и внедрили в свое производство сервис «CRMSTROY».

Чому варто написати відгук?

Для нас дуже важлива Ваша думка про наш продукт. Ваші відгуки стануть цінним джерелом інформації для інших користувачів, для наших партнерів, вони допоможуть нам, як творцям CRM-системи зробити наш продукт ще кращим. Якщо у Вас або Ваших співробітників є що повідомити щодо роботи «CRMSTROY», будь ласка, витратите всього кілька хвилин часу і напишіть свій відгук. Для того, щоб унеможливити несправжні коментарі, ми використовуємо фільтр. Схвалюються відгуки лише тих користувачів, які є нашими клієнтами та придбали CRM-систему «CRMSTROY». Всі відгуки, що пройшли модерацію, доступні для подальшого обговорення на сторінці клієнта.